Skip to main content Skip to search

O mně

7 věcí O MNĚ

„Jak vést Společenství vlastníků? Jednoduše. Srozumitelně. Zodpovědně. Poradím vám, jak na to. ;-)“
  1. ODBORNOST – byla jsem jmenována jako první soudní znalec se specializací na účetnictví společenství vlastníků a bytových družstev v ČR. Sleduji změny v zákonech a vzdělávám se. Publikuji odborné články a věnuji se také lektorské činnosti. Jsem členem Hospodářské komory ČR.
  2. KVALITA – dělat věci dobře je pro mě nejvíc. Když je to potřeba, nejdu třeba celou noc spát. Neumím si představit, že bych svou práci odevzdala odfláknutou.
  3. RESPEKT – Se svými klienty si rozumím, protože se vzájemně respektujeme. Jsou stejní jako já. Chtějí mít své věci v pořádku. Já respektuji jejich potřeby a oni zase mou odbornost a zkušenosti.
  4. ZKUŠENOSTI –  v roce 2001 jsem se jako ekonom ve firmě SKANSKA poprvé setkala s problematikou společenství vlastníků jednotek …a od té doby jsou SVJ-čka mým denním chlebem.
  5. JEDNODUCHOST – Věřím v jednoduchost a srozumitelnost. Mám ráda jednoduchá pravidla a vždy hledám co nejjednodušší řešení. Komplikovat věci ve jménu větší spravedlnosti totiž vede jen ke zmatku a nedůvěře.
  6. MOJE PRÁCE MĚ PROSTĚ BAVÍ! – Čísla mě fascinují a práce s nimi je pro mě odjakživa zábavou. Navíc – mí klienti jsou skvělí lidi! Těší mě, že v domě, ve kterém dříve shromáždění trvalo několik hodin, máme dnes vše hotovo za necelou hodinu a vlastníci odcházejí s úsměvem. Vážně to jde. Stačí trocha vstřícnosti, komunikace a otevřenosti. Mluvit s vlastníky, dát jim volný přístup k informacím a reagovat na jejich potřeby a požadavky – to je můj styl práce.
  7. SPECIALIZACE – Běžná správní firma se o váš dům sice postará, ale nejspíš to v součtu bude průměrný výsledek. Uzavřete smlouvu s chytrou účetní, šikovným technikem a obratným právníkem a získáte skvělý tým, který vás podrží v každé situaci.

Semináře pro SVJ (…lektorská činnost)

16.10.2019 – od 16.00 hodin – Praha – Rozumím svému SVJ – mám na to systém (ve spolupráci se Sdružením českých, moravských a slezských SVJ)

15.1.2020 – od 9.00 hodin – Praha – Vyúčtování nákladů v bytových domech SVJ …jak na to, abyste neskončili u soudu (ve spolupráci se vzdělávací agenturou VOX)

17.9.2020 – od 9.00 hodin – Praha – Rozpočet pro společenství vlastníků a jeho návaznost na účetnictví a vyúčtování v SVJ …zákonná povinnost, na kterou se často zapomíná (ve spolupráci se vzdělávací agenturou VOX)