Skip to main content Skip to search

O mně

7 věcí O MNĚ

„Jak vést Společenství vlastníků? Jednoduše. Srozumitelně. Zodpovědně. Poradím vám, jak na to. ;-)“
  1. ODBORNOST – byla jsem jmenována jako první soudní znalec se specializací na účetnictví společenství vlastníků a bytových družstev v ČR. Neustále sleduji změny v zákonech, vzdělávám se, a sama publikuji odborné články.
  2. KVALITA – dělat věci dobře je pro mě nejvíc. Když je to potřeba, nejdu třeba celou noc spát. Neumím si představit, že bych svou práci odevzdala pozdě, odfláknutou, nebo, že bych ji neodevzdala vůbec.
  3. RESPEKT – Se svými klienty si rozumím, protože se vzájemně respektujeme. Jsou stejní jako já. Chtějí mít své věci v pořádku. Já respektuji jejich potřeby a oni zase mou odbornost a zkušenosti. Dohromady to funguje skvěle.
  4. ZKUŠENOSTI –  v roce 2001 jsem se jako ekonom ve firmě SKANSKA poprvé setkala s problematikou společenství vlastníků jednotek …a od té doby jsou SVJ-čka mým denním chlebem.
  5. JEDNODUCHOST – Věřím v jednoduchost a srozumitelnost. Mám ráda jednoduchá pravidla a vždy hledám co nejjednodušší řešení. Víte proč? Jednoduše proto, že to funguje! Každý jim rozumí a dokáže si vše sám zkontrolovat. A o to přece jde. Komplikovat věci ve jménu větší spravedlnosti vede k jedinému – zmatku a nedůvěře.
  6. MOJE PRÁCE MĚ PROSTĚ BAVÍ! – Čísla mě fascinují a práce s nimi je pro mě odjakživa zábavou. Navíc – mí klienti jsou skvělí lidi! Těší mě, že v domě, ve kterém dříve shromáždění trvalo několik hodin, máme dnes vše hotovo za necelou hodinu a vlastníci odcházejí s úsměvem. Vážně to jde. Stačí trocha vstřícnosti, komunikace a otevřenosti. Mluvit s vlastníky, dát jim volný přístup k informacím a reagovat na jejich potřeby a požadavky – to je můj styl práce.
  7. SPECIALIZACE – Děláte totéž, co ostatní společenství vlastníků? Máte správní firmu, která se stará o všechno? A jste s jejich prací spokojení? Asi ne, když jste teď tady… Správní firma je jako nemocnice. Sice jste v jedné „budově“, ale stejně musíte do každé „ordinace“ zvlášť. Někde jsou skvělí, ale jinde je to hotové neštěstí. Když jde o mé zdraví, raději si dojdu za specialistou s dobrým jménem. A co vy? Ve společenství vlastníků sice nejde o život. Ale – jde o VÁŠ DOMOV (…a o největší investici, kterou jste ve svém životě udělali)… Nebuďte nespokojení jenom proto, že děláte totéž, co ostatní! Já věřím ve specializaci. Neustále pracuji na tom, abych ve svém úzce vymezeném oboru, byla co nejlepší. Běžná správní firma se o váš dům sice postará, ale nejspíš to v součtu bude průměrný výsledek. Uzavřete smlouvu s chytrou účetní, šikovným technikem a obratným právníkem a získáte skvělý tým, který vás podrží v každé situaci a hlavně v součtu dostanete nadprůměrnou službu, kterou vám průměrná správní firma na trhu nikdy neposkytne.