Originální Autorizovaným Autentickým Vzácné Slitiny Model Dárek TWH 1:50 Měřítku Grove GMK3055 Jeřáb, Kamion, Inženýrské Vozidla diecast model

1 655.13 Kč
Dostupnost: Skladem
Poslat příteli

Popis

Dárky:

Podrobnosti o produktu:

Originální Autorizovaným Autentickým Vzácné Slitiny Model Dárek TWH 1:50 Měřítku Grove GMK3055 Jeřáb, Kamion, Inženýrské Vozidla Diecast Model Hračka Pro Sběr,Dekorace

Měřítko: 1:50

Velikost: Cca 24 cm(L), 7,5 cm(W), 5,5 cm(H)

Model Hmotnost:Cca 1,5 kg balené po

Barva:Žlutá, jak je znázorněno na obrázku

Balení:Nový, originální, bílý box balení

Úvod:

1,Vynikající zpracování, přesné formy, plné tělo kov je odlitek, vše, lešení a mechanické části mohou být aktivity.Arm a operační platformu, může být otočen o 360 stupňů .Všechny kovové stenty mohou být zcela rozšířen a otevřen.

2,nová generace těžký jeřáb model.Román despotický vzhled.Jemné zpracování.Každý detail je perfektní.Jeřáb rotace může být volně teleskopická zatahovací šňůrkou.Část podvozku rovnováhy podpůrná noha může být teleskopické a pohyblivé.Přední kolo může být řízení atd. Podstatná váha je nejlepší původní inženýrské vozidlo.

3,Tento odlitek model je vhodný pro dekorace,které ukazují,sběru nebo dárek!

FAQ

1.Co je Diecast Model?

Diecast Model se vztahuje k nějaké Sběratelské Modely vyrobené pomocí lití metodou.Model je vyroben z kovu, plastu, pryže nebo skla podrobnosti.To byl vytvořen na počátku 20. století a popularitu jako sběratelské vyvinut v roce 1950.V dnešní době, diecast modely staly sběratelské hobby kolem nejvíce rozvinuté země a rozvíjející se země na trhu.

2.Proč Diecast modely jsou dražší než hračka, modely, modely na dálkové ovládání?

1. Odlitek modelu je vysoká simulace původního vozidla jsou autherized na výrobu vozidel značky, aby si jejich licenci.ale většina hraček vozidla modely nebo RC modely vozidel, nemusíte získat licence.

2. Diecast modely jsou vyrobeny ze slitiny, formy, cena je vysoká.

3. Vysoké simulace exteriérových a interiérových dílů.

3.Proč některé diecast modely jsou tak levné, některé jsou tak drahé.

1.Jiné měřítko/Velikost.

2. Různých materiálů, dílů, funkcí, barvou povrchu.High-end produkty jsou obvykle používány vysoce kvalitní materiály.Stovky dílů, desítky funkcí. 3-4 vrstev elektrostatickým nátěrem povrchu a dokonce i automobilový podvozek se skládá ze slitiny částí.

4.Co je Tovární Značkou?

To znamená, že odlitek model auta vyrábějí automobilové výrobce.Na odlitek výrobce, jako, Autoart, Horké kolo, atd. Jen corperate dělat OEM/ODM.

  • Materiál: Kovové
  • Věkové Rozmezí: > 8 let
  • Typ: Hračka Jeřáb Modely
  • Původ: KN(Původu)
  • Stupnice: 1

Štítky

Štítky: odlitek mack truck model, měřítko truck, 118 toy truck, twh dio, 130 mm, jeřáb kov, otáčkoměr vůz, arduino případě, hasič truck, jeřáb, výtah.

Recenze