RFID Zámky pro Skříňky Skryté DIY Zámek Elektronický Zámek Skříně Elektronický Kabinet Chytrý Zámek, IC Kartu Home Office Skladování

534.87 Kč 342.35 Kč
Dostupnost: Skladem
Poslat příteli

Popis

Funkce:

*1. Dva Režimy Odemknout:Použijte kartu odemknout(to je ideální pro použití v domácnosti);Uživatelská karta + Vedení karty odemknout(to je ideální pro použití v podnikání,jako je hotel,masáže atd.).

*2. Toto Elektronické Kabinet Zámek Kit Sada se používá pro skříně,zásuvky,skříňky,úložné krabice a atd pro domácnosti nebo podnikání:supermarket,sauna club,tělocvična,plavecké stadiony,knihovny,továrny a kanceláře.

*3. Použijte ID kartu na Tiskové mimo kabinet, zámek se flick a otevřít dveře(Poznámka:značku lze použít pouze pro Max.2.5 cm tlusté dveře,ID karta může být použita pro Max.4.5 cm tlusté dveře).

*4. Zvukový alarm vás upozorní, kdy je napětí nízké.

*5. Baterie vydrží 8-12 měsíců při běžném používání.

Specifikace:

Více Odemknout Režim: Single Mode, Dual Mode

2 x AA 1,5 V baterie,nejsou zahrnuty v balíčku

Pracovní Teplota: -30 ℃ ~ 80 ℃

Balíčku včetně:

1 * Zámek

1 * Zámek

1 Sada Šroubů

2 * RFID Tag

1 * RFID Karty

Poznámky:

1.Skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od obrázků uvedených na internetových stránkách způsobené mnoha faktory, jako je například jas vašeho monitoru a jas světla.

2.Prosím, dovolte mírné manuální měření odchylka pro data.

  • Materiál: ABS
  • Pracovní Teplota:
  • Původ: KN(Původu)
  • Značka: EverChic
  • Více Odemknout Režimu:

Štítky

Štítky: diy domácí kabinet, mikročip reader, rfid tag, rfid kopírky, home offic, čtečka rfid, IC Karty, 125khz cívky, lektor nfc, skrytá západka.

Recenze