SmartYIBA WIFI Bezdrátové APLIKACE Dálkové Ovládání LCD Displej pro Domácnost Hořlavých Únik Plynu Snímač, Detektor Zemního Plynu, Bezpečnostní Alarm

522.45 Kč 339.52 Kč
Dostupnost: Skladem
Poslat příteli

Popis

APLIKACE Dálkové Ovládání LCD Displej pro Domácnost Hořlavých Únik Plynu Snímač, Detektor, Přírodní Zkapalněný Ropný Alarm

Poznámka: toto je nezávislý Úniku Plynu snímač, detektor, to nemůže fungovat s zabezpečovací systém.

Overviw:

Výrobek je inteligentní hořlavých plynů detektor s zvuk řádek alarm, podpora zobrazení koncentrace plynu.Když spustí detektor plynu, to bude alarm s build-in siréna.Tento detektor přijmout polovodičový senzor, který je stabilní a spolehlivý.To udržuje místo v bezpečí před hrozbami z hořlavých plynů (jako je zkapalněný ropný plyn, zemní plyn, metan, atd.).To je široce používán v kuchyni, obývací pokoj, garáž, nákupní centrum, hotel, restaurace, kancelářské budovy, školy, banky, knihovna, počítač, dům a sklad atd. kde nemá žádné vodní páry a hrozby hořlavý plyn.

Vlastnosti:

*LCD Displej Přehledně Zobrazuje: Snadný-k-číst a digitální displej jasně ukazuje, hořlavý plyn koncentrace a WIFI signál.

*Zemní Plyn a LGP Zjištění: Tento detektor plynu používá hlavně v kuchyni k detekci zemního plynu (Metanu) a LPG (Zkapalněný Ropný Plyn) únik, zabránilo potenciální výbuch plynu a chránit bezpečnost rodiny.

*85dB Alarm Zvuk a oznámení APP: Pokud koncentrace plynu dosáhne hodnoty 8% LEL, detektor vydá 85dB alarm zvuk a push oznámení, aby APLIKACE automaticky.

*Připojení WiFi, smart APLIKACE dálkového ovládání.S ruční test, ručně ztlumit.Chcete-li dočasně ztlumit alarm při plynu alarm stavu.

*Nový Design a Snadný-k-instalace: plug-in design umožňuje snadné a super pohodlné pro instalaci.

Specifikace:

Vstupní napětí: DC 5V (micro USB rozhraní)

Pracovní proud: ≤350mA

Doba odezvy: ≤30s

Zvuk alarmu: ≥85dB

Typ instalace: na stěnu nebo stropní montáž

Tlak vzduchu: 86~106Kpa

Pracovní Teplota: -10°C~60 °C

Pracovní Vlhkost: ≤80%RH, bez mrazu

Položka Velikost: Přibl. 10.2 * 10.2 * 3.5 cm (L*W*H)

Položka Hmotnost: Přibl. 143g / 5oz Seznam balíčků:

1* WIFI+APLIKACE Plynový Senzor

1* Pytel Šrouby

1* Napájecí Adaptér

1* Uživatelská Příručka

  • Číslo Modelu: PA210W
  • Značka: SmartYIBA

Štítky

Štítky: pir senzor zigbee, tuya senzor plynu, aqara wifi, kouř wifi, inteligentní život kouř, lorawan senzor, usb, zigbee, Plynový Senzor, alarm úniku plynu, detektor plynu tuya.

Recenze