Ventil Plochý Válec Spojka Adaptér Plyn Rychle Doplnit Camping Propan

45.73 Kč 36.59 Kč
Dostupnost: Skladem
Poslat příteli

Popis

Proč potřebujeme tento adaptér:

Populární plynové nádoby nalezené v tady jsou buď Lindal Ventil Šroub, který se používá pro EN 521 spotřebiče nebo Kazeta plynu komorový, které se běžně používají na parník sporák.

Pro většinu horolezců tady, oni stále dávají přednost používání Lindal šroub kamna.Důvody jsou jednoduchost, tyto kamna hoří lépe ve vysokých postoj, jsou jednodušší na instalaci a mohou pack společně s cook sady.

Ručně vyrobené z 6082T6 hliníku.Jednotka je přibližně 12 mm průměr 18 mm dlouhé.Umožňuje naplnit svůj plyn v podobné módě, které byste plynový zapalovač.

S tímto přístrojem můžete doplnit lindal šroub v typu plynové kanystry (viz foto), velmi populární pěší turistika a kempování, od levné butan kazety typu kanystry se obvykle používá v malých přenosných ohřívačů a Čínského typu vaření kamna, která stojí kolem 95p každý, takže můžete ušetřit docela dost peněz doplňování.

Pokyny pro použití níže (viz také fotografie)

1) Naváží nepoužité plné butan kanystr a psát se cítil-tip na základnu.

2) Umístěte prázdný kanystr být znovu plněny v mrazáku po dobu přibl.půl hodiny nebo přes noc.

3) Vyjměte nádobky z mrazničky a umístěte adaptér na kanystr.

4) Vezměte si novou plnou butan nádobky a vložte do adaptéru.

5) Push kanystr pevně dolů po dobu 10-15 sekund v čase, kontrola pokaždé, když je hmotnost nádoby, dokud to odpovídá původní hmotnosti napsáno na základnu.

Důležité Poznámky:-

1)Pokud překročíte původní hmotnosti nádoby můžete vyhnat přebytečný plyn otočením nádobky dnem vzhůru, směrem k podlaze, a zatlačte adaptér v rukou, pak kontrola hmotnosti.

2)To je velmi důležité, protože než původní hmotnost plynu v nádobě, snižuje množství prostoru uvnitř skříně katalyzátoru pro plyn expandovat.Pokud tak neučiníte, bude znamenat, že sporák bude vyplivnout kapaliny plynu během používání, dokud se tlak v nádobce je dostatečně sníženy.

3)Poté, co jste doplnili kanystr je vždy dobré bezpečnostní praxi zkontrolovat těsnění na kanystr pro žádné netěsnosti.

Pouze naplnit své kanystry v dobře větraném prostoru, jsem.e.venku

Balíček zahrnuje: 1 X 1 Ks

  • Původ: KN(Původu)

Štítky

Štítky: nadýchané rukávy topy, šedá vafs krásné, hdd 1 tb pevný disk, srdce hlíny náramek, golfová trička čtvrtletí, roztomilý galaxy a7 pouzdro, topení ventilátor prvek, vysoké větve řezání, roztomilý gadgeta kawaii.

Recenze